LAROCHÉ RUBY ŠOKOLADAS

7,50 €
Su mokesčiais
Svoris
Kiekis

  • PRISTATYMAS  KAUNE IR KAUNO RAJONE.
Kauno mieste - €3,00.
Kauno rajone - €6,00.
Vazų, dovanų ir kitų aksesuarų pristatymas visoje Lietuvoje paštomatu - €6,00.
Gėlės yra pristatomos NEMOKAMAI perkant daugiau nei už €50,00.  Pristymas vykdomas Jūsų pasirinktą dieną, jei užsakymas yra pateiktas ne PRISTATYMAS KAUNE IR KAUNO RAJONE. Kauno mieste - €3,00. Kauno rajone - €6,00. Vazų, dovanų ir kitų aksesuarų pristatymas visoje Lietuvoje paštomatu - €6,00. Gėlės yra pristatomos NEMOKAMAI perkant daugiau nei už €50,00. Pristymas vykdomas Jūsų pasirinktą dieną, jei užsakymas yra pateiktas ne
  • PREKIŲ GRĄŽINIMAS. 
Prekė gali būti grąžinama, jeigu ji nebuvo naudota, yra nepraradusi savo prekinės išvaizdos bei nėra sugadinta kliento. Kokybiškos, gamintos pagal individualų užsakymą prėkės ar gėlės yra negrąžinamos ir nekeičiamos. PREKIŲ GRĄŽINIMAS. Prekė gali būti grąžinama, jeigu ji nebuvo naudota, yra nepraradusi savo prekinės išvaizdos bei nėra sugadinta kliento. Kokybiškos, gamintos pagal individualų užsakymą prėkės ar gėlės yra negrąžinamos ir nekeičiamos.

Išskirtinio skonio ir natūralios rožinės spalvos šokoladas Ruby, pagardintas braškėmis, raudonaisiais serbentais ir avietėmis. Vienu metu jaučiamas intensyvus vaisiškas šviežumas, rūgštumas bei saldumas. Skonį praturtina liofilizuotos natūralių braškių juostelės, raudonieji serbentai ir aviečių kubeliai, atkeliavę iš Lietuvos ūkių. Kadangi manome, jog uogų niekada nebus per daug, šokolado viduje atrasite siurprizą – braškių pudrą. Saldžių įspūdžių! SUDEDAMOSIOS DALYS: šokoladas (cukrus, kakavos sviestas, nugriebto pieno milteliai, pieno milteliai, kakavos masė, braškių milteliai, sausas gliukozės sirupas, emulsiklis (sojų lecitinas), citrinos rūgštis, natūrali vanilė); liofilizuotos braškės; liofilizuoti raudonieji serbentai; liofilizuotos avietės. Sudėtyje kakavos mažiau kaip 40%, ne mažiau kaip 20%.

25 Prekės